دسته‌بندی نشده

نماد اعتماد الکترونیک

(جهت اطمینان روی لوگوی زیر کلیک نمایید)

کلیه فعالیتهای الحمرا تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد.

  • نماد اعتماد الکترونیک
    اینماد نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، صادر شده و به کسب و کارهای اینترنتی مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد.

به منظور قانونمند کردن کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیکی، وزارت صنعت و معدن و تجارت، اقدام به تنظیم مقررات ویژه­ ای نموده تا با اجرای انها بتواند بر فعالیت فروشگاههای اینترنتی نظارت داشته باشد. یکی از برنامه های این وزارتخانه، اعطای نماد اعتماد الکترونیکی(اینماد) به وب­سایتهای فروش اینترنتی است و درج این نماد در سایت های مذکور، نشان می دهد که فعالیت فروشگاه مجازی مربوطه از نظر قانونی مجاز و مورد تایید است.

نماد اعتماد به مشتری این اطمینان را می‌دهد که این فروشگاه از اعتماد کافی برای خرید اینترنتی برخوردار است.

HTTPS چیست ؟
اگر به بالای مرورگر خود نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که قفل خاکستری یا سبز رنگی در سمت چپ یا راست آدرس سایت ماتامد نمایش داده شده است . این پروتکل به این معناست که اطلاعات بین مرورگر و سرور با امنیت کامل منتقل می‌شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *